قفل دیجیتال هوشمند درب ضد سرقت

قفل دیجیتال هوشمند درب ضد سرقت، یکی از بهترین انواع قفل ها است که بدون استفاده از کلید و تنها با استفاده از فناوری و تکنولوژی، امنیت خانه یا فضا را تامین می کند. بدنه بسیار مقاوم و استفاده از سیستم های هوشمند امنیتی، باعث شده اند تا قفل دیجیتال هوشمند درب ضد سرقت، به یکی از امن ترین مدل های قفل موجود در جهان تبدیل شود. باز شدن درب ها با استفاده از رمز، کارت و اثر انگشت، مهم ترین ویژگی قفل های دیجیتال درب ضد سرقت به شمار می آید. عبور از درب هایی که به این قفل ها مجهز شده اند، غیرممکن نیست، اما نیازمند وقت و دانش بسیار بالایی است که همین ویژگی ها، دست سارقان را از منزل شما کوتاه می‌کنند. بنابراین، ما در این مقاله، قفل دیجیتال هوشمند درب ضد سرقت و انواع آن را بررسی کرده ایم و به ویژگی های آن پرداخته ایم.

کاربرد قفل دیجیتال هوشمند درب ضد سرقت

قفل دیجیتال نوعی قفل الکترونیکی است که بدون کلید و با استفاده از روش های دسترسی مخصوص به خود، می توان آن را کنترل کرد. منبع تغذیه این قفل ها، باتری قلمی است و برای نصب، نیاز به سیم کشی داخلی برق ندارد. قفل های دیجیتال نسبت به قفل های عادی، دردسر حمل کلید و گم شدن آن را ندارند و آنها را می توان بر روی انواع درب ها، نصب کرد.

امنیت درب های دارای قفل دیجیتال هوشمند

هک کردن پنل های دسترسی قفل دیجیتال هوشمند درب ضد سرقت، بسیار دشوار است و باز کردن این قفل ها را تقریبا غیر ممکن می کند. وجود سیستم های امنیتی رمزدهی مانند تابع خیالی، سیستم بیومتریک و تشخیص بافت زنده و همچنین حذف راحت کارت های گم شده، از ویژگی قفل های دیجیتال درب ضد سرقت هستند که امنیت این نوع قفل ها را افزایش می دهند. همچنین قفل های دیجیتال هوشمند، سنسورهای ضد سرقت، ضد حریق و ضد شوک و همچنین قفل امنیتی دارند که امنیت درب های ضد سرقت را بسیار بالا می برند.

امنیت درب های دارای قفل دیجیتال هوشمند

ویژگی قفل های دیجیتال درب ضد سرقت

 • عدم نیاز به دسته کلید: اگر فراموشکار هستید، قفل دیجیتال هوشمند ضد سرقت انتخابی مناسب برای شماست. چرا که با استفاده از این قفل‌های دیگر نیازی به کلید برای ورود به خانه خود ندارید.
 • اتصال قفل هوشمند به گوشی تلفن همراه
 • استفاده از رمزهای امنیتی و یک بار مصرف. مثلا برای شما می توانید از رمزهای یک بار مصرف، برای مهمان ها و نظافت چی و افراد دیگر، استفاده کنید.
 • بسته شدن اتوماتیک قفل هوشمند
 • قابلیت اتصال قفل هوشمند به سیستم های هوشمند سازی
 • قابلیت اتصال قفل هوشمند به آیفون تصویری
 • دارای ویژگی اعلام وضعیت. اگر کسی تلاش کند در را باز کند، قفل در، این وضعیت را به شما اطلاع می دهد و امنیت بیشتری را فراهم می کند. قفل دیجیتال اثر انگشتی یا دیجیتال عادی، این ویژگی را ندارند.
 • اگر چند بار پیاپی رمز عبور را اشتباه وارد کنید، سیستم هشدار قفل به صدا در می آید و تا چند ثانیه از کار می افتد.
 • اگر به دستگاه قفل دیجیتال ولتاژ غیر مجاز وارد کنید، زنگ آن به صدا می آید و به صورت اتوماتیک تا چند ثانیه از کار می افتد.
 • در صورت داشتن قفل دیجیتال هوشمند درب ضد سرقت، شما در هر جای دنیا که باشید، می توانید درب را برای افرادی که می خواهند وارد خانه شوند، باز کنید.
 • قابلیت کنترل تردد از راه دور درب. با استفاده از این ویژگی می توانید برای ورود به بخش های مختلف خانه، محدودیت ایجاد کنید. در واقع، شما می توانید با استفاده از این قابلیت، ورود مهمانان را به بخش هایی از خانه مسدود کنید.
 • امکان ثبت تاریخ و زمان دقیق ورود و خروج افراد
 • ارسال پیام هشدار در هنگام آتش سوزی در محل نصب قفل. اگر در محلی که قفل قرار دارد، آتش سوزی اتفاق بیفتد، قفل به شما هشدار می دهد و به صورت خودکار باز می شود تا بتوانید فورا از محل خارج شوید.
 • مجهز به قفل کودک. این سیستم به شما کمک می‌کند که نگران بیرون رفتن کودک یا حیوان خانگی خود از منزل نباشید.
 • دارای ظاهر زیبا
ویژگی قفل های دیجیتال درب ضد سرقت

انواع قفل های دیجیتال هوشمند درب ضد سرقت

قفل های دیجیتال هوشمند، انواع مختلفی دارند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم و ویژگی های آنها را به شما معرفی می کنیم.

قفل دیجیتال اثر انگشتی

نحوه استفاده از این قفل ها، به این صورت است که همه اعضای خانواده یا کسانی که اجازه ورود به خانه را دارند، باید اثر انگشت خود را در این قفل ها ثبت کنند. بعضی از این قفل ها، از 100 اثر انگشت پشتیبانی می کنند. به این صورت دیگر نیاز نیست برای باز کردن در خانه، از کلید، کارت یا رمز استفاده کنید.

قفل دیجیتال اثر انگشتی

قفل دیجیتال رمزدار

قفل ‌های دیجیتال رمز دار، می توانند بین 6 تا 12 رقم، رمز داشته باشد؛ بنابراین پیدا کردن پسورد این قفل‌ها، ساده نیست و نیاز به مهارت و دانش بالایی دارد.

قفل دیجیتال رمزدار

قفل کارتی درب ضد سرقت

قفل دیجیتال هوشمند درب ضد سرقت کارتی، مغزی الکترونیکی دارد و تنها به افرادی که کارت مغناطیسی دارند و رمز آن را می‌دانند، اجازه ورود می ‌دهد. استفاده از قفل کارتی در بسیاری از هتل‌ ها رایج است. این نوع از قفل‌ های دیجیتال، دارای چند کارت هستند که در اختیار ساکنان خانه قرار می گیرند. بعضی از قفل ‌های کارتی، این ویژگی را دارند که تاریخ و ساعت باز کردن قفل را تعیین کنند و در زمانی غیر از زمان های تعیین شده، رمزها کار نمی‌ کنند. قفل کارتی آفلاین، قفل کارتی آنلاین، قفل کارتی با کارت تماس مستقیم و قفل کارتی با کارت RFID، از انواع قفل های دیجیتال کارتی هستند.

قفل کارتی درب ضد سرقت

کاربرد قفل مکانیکی

اگر رمز یا پسورد قفل خانه را فراموش کردید، باید از کلید مکانیکی برای باز کردن قفل دیجیتال هوشمند درب ضد سرقت استفاده کنید. این کلیدها زمانی به کار می آیند که شما رمز خود را فراموش و کارت خود را نیز گم کرده ‌اید.

قیمت انواع قفل های دیجیتال درب ضد سرقت

عوامل مختلفی در قیمت قفل دیجیتال هوشمند درب ضد سرقت نقش دارند. این عوامل شامل برند قفل دیجیتال، جنس بدنه و کیفیت ساخت، طراحی و ظاهر قفل دیجیتال هوشمند درب ضد سرقت، سیستم‌ های امنیتی قفل، تعداد روش ‌های دسترسی به قفل و روش ‌های باز کردن درب، می شوند.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟