درباره ما

درباره کاریادر

شرکت کاریا صنعت پیشه، با نام تجاری کاریادر فعالیت کرده و نسل جدید درب های ضد سرقت، لابی و داخلی را تولید و عرضه می کند. جمعی از طراحان مجرب در کنار معمارهایی باتجربه و تکنسین هایی ماهر در این شرکت، مراحل طراحی و تولید درب ها را انجام می دهند. استفاده از جدیدترین تکنولوژی های موجود در این حوزه هم موجب شده است که خط تولید شرکت کاریادر، هم سطح با آخرین استانداردهای روز دنیا باشد. همکاران ما با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و تکنولوژی روز ، انواع درب های لابی، داخلی و ضد سرقت را در سبک های متنوع و پرکاربرد، تولید و کرده و به متقاضیان عرضه می نمایند.

تمرکز اصلی گروه صنعتی کاریادر، بر تولید درب هایی مدرن و لاکچری، مطابق با جدیدترین مدل های روز دنیاست. یراق آلات و متریال با کیفیت در کنار جزئیاتی دقیق و زیبا، مشخصه های اصلی درب های تولید شده در مجموعه کاریادر هستند. مراحل تولید درب در سالن های مجزای تولید، رنگ کاری، مونتاژ و بسته بندی انجام می شود تا بهترین کیفیت به مشتری ارائه گردد. کاریادر برآن است تا ضمن استفاده از متریال مرغوب و متنوع و با توجه به استانداردهای روز اتحادیه، کیفیت تولید درب های آپارتمانی را بیش از پیش ارتقا داده و محصولاتی متفاوت و منحصربفرد تولید نماید.

تخصص اصلی گروه کاریا دُر همگام با جدید ترین مدل های روزدنیا  طراحی درب ها درسبک  لاکچری و مدرن و تولید آنها با متریال با کیفیت و جزییات دقیق می باشد. این شرکت طی سالها تجربه ی ساخت دارای سالن های مجزای تولید، رنگ کاری، مونتاژ، بسته بندی و انبار مطابق با استاندارد های روز اتحادیه میباشد که با تنوع متریال های تولیدی سعی بر ارتقا صنعت تولید درب در ایران و خارج از کشور را دارد. هدف نهایی ما خلق محصولی جدید برای کسانی ست که متفاوت فکر میکنند.