جدیدترین مدل های درب چوبی اتاق شامل کدام مدل ها می شوند؟

درب ها در تکمیل ساختمان ها بخش بسیار مهمی را تشکیل می دهند و اهمیت دادن به آنها یعنی اهمیت دادن به ساختار و زیبایی یک سازه. چه از درب ها برای نمای بیرون ساختمان استفاده شود و چه در قسمت های داخلی مورد استفاده قرار بگیرند، توجه به کیفیت، زیبایی و مدرن بودن آنها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. درب هایی که در یک ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند انواع مختلفی دارند؛ اما درب های چوبی جزو کاربردی ترین گزینه ها هستند. برای انتخاب این درب ها همیشه باید به دنبال جدیدترین مدل های درب چوبی اتاق بود. نکته مهم اینکه می توان از این درب ها برای بخش های مختلف خانه استفاده کرد، اما باید به برخی نکات در انتخاب آنها توجه داشت. برای مثال برای درب لابی باید از چوب های مورد استفاده در ساخت درب لابی استفاده کرد که ساختاری مخصوص این درب ها دارند. در ادامه می خواهیم با جدیدترین مدل های درب چوبی اتاق آشنا شویم و نکاتی را در خصوص انتخاب آنها بررسی کنیم.

جدیدترین مدل های درب چوبی اتاق

ویژگی های جدیدترین مدل های درب چوبی اتاق

شاید در گذشته درب های چوبی ظاهری بسیار ساده داشتند و طراحی آنها چندان چشمگیر نبود. از طرفی نیز در ساخت این درب ها نمیشد خلاقیت زیادی دید یا اینکه انتظار داشت این درب ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. اما در حال حاضر در ساخت جدیدترین مدل های درب چوبی به خوبی می توان تنوع بالا و زیبایی بسیار زیادی را مشاهده کرد. این درب ها در رنگ های مختلف و با استفاده از طرح های متنوع ساخته می شوند. می توان درب های چوبی را در سبک های مختلف از جمله مدرن و کلاسیک خریداری کرد تا به این ترتیب، هماهنگی بیشتری با سبک دکوراسیون داخلی خانه داشته باشند. در ساخت این درب ها از روکش های مختلف و با طرح های متنوع استفاده شده است. چه سبک دکوراسیون داخلی مدرن و مینیمالیسم باشد و چه درب ها در یک دکوراسیون سنتی و کلاسیک مورد استفاده قرار بگیرند، امروزه می توان مناسب ترین درب های چوبی را در بازار پیدا کرد و از آنها متناسب با نوع سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی استفاده کرد.

آشنایی با چند مدل از محبوب ترین درب های چوبی جدید

جدیدترین مدل های درب چوبی اتاق خواب در درجه اول از بابت رنگی که دارند ترند شده اند. درب های سفید چوبی با طرحی ساده یا با دو قاب، از محبوب ترین گزینه ها به شمار می روند. درب های سفید، خصوصا با سبک طراحی مدرن، یکی از اصلی ترین گزینه ها برای دکوراسیون های بسیار لوکس و مدرن هستند. برخی مدل ها نیز درب های چوبی با طراحی کاملا ساده و روکش های وکیوم هستند که رنگ آنها متنوع بوده و با رنگ های طوسی و خاکستری، چشم نوازتر می شوند. درب چوبی نئوکلاسیک با رنگ طوسی تیره نیز یکی از درب های چوبی ترند و بسیار محبوب است. یک مدل جدید و پر طرفدار دیگر، درب سفید و طلایی است که استفاده از آن خصوصا در سبک دکوراسیون های کلاسیک و سنتی، بسیار رایج است. درب های چوبی که در طراحی آنها از ترکیب چوب و شیشه استفاده شده است نیز یکی از ترندترین مدل های درب های چوبی موجود هستند.

در انتخاب درب های چوبی برای اتاق باید به چه مواردی توجه کرد؟

همانطور که مشاهده کردید، جدیدترین مدل های درب چوبی تنوع بسیار بالایی دارد و در این مقاله، تنها به برخی از پر طرفدارترین مدل ها اشاره شد. اما نکته مهم در خصوص استفاده از این درب ها، توجه به برخی نکات در انتخاب آنهاست. در انتخاب درب های چوبی باید به برخی موارد توجه کرد و قطعا با در نظر گرفتن ویژگی های انواع درب چوبی می توان به بهترین انتخاب دست یافت. در درجه اول باید به طرح، رنگ و سبک درب چوبی مورد نظر توجه کرد و مطمئن شد که در انتخاب طرح نهایی، سبک دکوراسیون داخلی، رنگ دیوارها، فضایی که قرار است درب چوبی در آنجا نصب شود و مواردی از این دست در نظر گرفته شده است. توجه به برخی تضادها نیز در انتخاب درب های چوبی می تواند زیبایی بیشتری را به این درب ها بیفزاید. برای مثال در یک سبک دکوراسیون مدرن با دیوارهای تیره یا پس زمینه مات، استفاده از درب های چوبی روشن و سفید می تواند جلوه بیشتری داشته باشد. بهتر است برای انتخاب بهترین مدل ها، ایده های روز دکوراسیون و طراحی داخلی را دنبال کرد.

چرا به دنبال جدید ترین مدل های درب چوبی اتاق هستیم؟

در بین تمام درب هایی که برای ساخت و تکمیل یک ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند، بهترین و محبوب ترین گزینه، درب چوبی است. این درب ها می توانند به خوبی با دکوراسیون اکثر خانه های ایرانی سازگاری داشته باشند و با ایجاد یک هارمونی در دکوراسیون داخلی خانه، زیبایی بیشتری را به فضا ببخشند. از جدیدترین مدل های درب چوبی اتاق می توان برای بخش های مختلف اعم از اتاق خواب ها، آشپزخانه، ورودی ها، درب سرویس های بهداشتی و … استفاده کرد. در بین مدل های متفاوتی که درب های چوبی دارند، برخی از آنها دارای یک طراحی شیک و منحصر به فرد هستند؛ این ویژگی به تنهایی می تواند به یک نقطه کانونی در طراحی داخلی خانه تبدیل شود. قطعا استفاده از درب های چوبی که طراحی جدید تری دارند و ساختار آنها با فضای خانه هماهنگ تر است، تاثیر زیادی در چگونه دیده شدن دیزاین داخلی یک خانه دارد.

 

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟