درب ضد سرقت فلزی

 درب ضد سرقت فلزی، به عنوان یکی از بهترین و امن ترین درب های ضد سرقت شناخته می شود. این نوع درب در ورودی ساختمان های مسکونی و ویلاها و … قابل استفاده هستند. درهای ضد سرقت فلزی در انواع تک لنگه، دو لنگه و یک و نیم لنگه تولید و عرضه می شوند. شما می توانید برای خرید هریک از انواع درب های ضد سرقت فلزی و دریافت مشاوره، از کارشناسان مجرب کاریادر کمک بگیرید. در ادامه مقاله، شما را با ویژگی های درهای ضد سرقت و انواع این درب ها آشنا می کنیم.

ویژگی های درب ضد سرقت فلزی

در های ضد سرقت، بیشتر از چوب و فلز ساخته می شوند. با این حال درب های فلزی ویژگی هایی دارند که آنها را از نمونه های چوبی متمایز می کنند. درب ضد سرقت فلزی، نشکن است و برای باز کردن آن، تنها می توان از کلید اصلی استفاده کرد. همچنین این درب ها طوری ساخته شده اند که می توان انواع دوربین های الکترونیکی و چشمی را روی آنها نصب کرد. حتی می توان دوربین را به اینترنت وصل کرده و از این طریق، راحت تر آن را کنترل کرد. ویژگی بسیار کاربردی دیگر این درب ها این است که به عنوان عایق صوتی عمل م یکنند. طراحی این درب ها معمولا بسیار متنوع و زیباست و در عین حال، مقاومت بسیار بالایی دارند.

در ضد سرقت فلزی بهتر است یا چوبی؟

همانطور که در بخش های قبل اشاره کردیم، در های ضد سرقت هم از جنس چوب هستند و هم فلز. اما کدام یک از این دو کارایی و دوام بیشتری دارند؟ مسئله ای که در مورد درب ضد سرقت فلزی وجود دارد، امکان هوازدگی آن است. با این حال می توان این مشکل را با استفاده از رنگ های پودری الکترواستاتیکی حل کرد. در عین حال، درب های فلزی امنیت بسیار بالاتری در مقایسه با درب های چوبی دارند. همچنین می توان روی درب های فلزی، چندین قفل نصب کرد و این کار در درب های چوبی امکان پذیر نیست. درهای ضد سرقت فلزی، در برابر صدا، گرما و سرما مانند عایق عمل می کنند. تغییرات دما روی فلز تاثیر نمی گذارد؛ اما درب های فلزی ممکن است به مرور زمان، تا حدی تغییر شکل دهند.

خرید درب ضد سرقت فلزی

اگر درب ضد سرقت فلزی را برای منزل یا ویلای خود انتخاب کرده اید، می توانید برای خرید آن از کاریادر کمک بگیرید. پیش از خرید درب ضد سرقت و نصب آن، ضروری است که محل مورد استفاده، کاملا ارزیابی شود. درب باید متناسب با مشخصات محل نصب انتخاب شده و ضخامت آن با توجه به این مسئله تعیین گردد. اگر محل مورد نظر شما دارای آلودگی های صوتی باشد، یک لایه عایق صوتی در درب ضد سرقت به کار می رود تا از سر و صدای محیط، کمتر اذیت شوید.

قیمت در ضد سرقت فلزی

قیمت در ضد سرقت فلزی، در مقایسه با نمونه چوبی بیشتر است. دلایل این مسئله، استفاده از فلزها و آلیاژهای مختلف در این درب است. همچنین با توجه به این که بعضا چند قفل در این درب ها به کار می رود، قیمت آنها بیشتر خواهد بود. در مجموع، قیمت نهایی درب های ضد سرقت فلزی، با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. متریال مورد استفاده، جنس قفل ها و تجهیزات جانبی، جنس و نوع لایه ها، ضخامت درب، جنس فلز و مواردی از این دست، بخشی از مهم ترین معیارهایی تعیین قیمت درب ضد سرقت فلزی به شمار می روند.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟