انواع کاربردهای درب لابی فلزی

درب لابی با مدل ها و جنس های مختلفی در بازار عرضه می شود و درب لابی فلزی و چوبی، از پرفروش ترین ها و محبوب ترین مدل ها هستند. استفاده از فلزات برای ساخت درب لابی بسیار رایج است، چون در بسیاری از  موارد،  قیمت درب لابی تمام چوب، بسیار بالاتر از درب های لابی فلزی است. درب های لابی در ساختمان های بزرگ و لوکس استفاده می شود و از نظر زیبایی، تاثیر زیادی در نمای ساختمان خواهند داشت. بنابراین، نحوه طراحی، نوع متریال و حتی ابعاد درب لابی می‌تواند بسیار اهمیت داشته باشد. ضمن اینکه درب های لابی به دلیل نصب در بیرون از ساختمان، باید در برابر عوامل محیطی و رطوبت، مقاوم باشند. ما هم در این مطلب، درباره ویژگی های درب لابی فلزی توضیح داده ایم تا با این درب بیشتر آشنا شوید.

ویژگی های درب لابی فلزی

یکی از انواع درب هایی که برای قسمت داخلی ساختمان ها به کار برده می شود، درب فلزی است. بسیاری از افراد تصور می کنند درب های چوبی به اندازه کافی امنیت ندارند و به همین دلیل اقدام به خریداری درب های فلزی می کنند. علاوه بر پایین تر بودن امنیت درب های چوبی، قیمت درب های لابی فلزی نیز پایین تر است. درب های فلزی به دلیل مقاومت بالا در برابر انواع آب و هوا، طرفداران و مشتری های بیشتری دارد. مقاومت زیاد درب لابی فلزی در برابر آب و هوا باعث شده است که این درب، گزینه مناسب تری نسبت به درب های چوبی باشد. البته خوب است بدانید که درب های فلزی به طور معمول با طراحی داخلی ساختمان تناسب ندارند و به همین دلیل به عنوان درب ورودی خانه، استفاده نمی شوند.

انواع کاربردهای درب های فلزی

انواع کاربردهای درب های فلزی

  • انواع مدل های درب فلزی را می توان برای درب ورودی لابی استفاده کرد.
  • درب فلزی در برابر درب لابی چوبی که در برابر باد و باران فرسوده می شود، بهترین گزینه برای انتخاب است.
  • درب لابی فلزی به صورت دو لنگه بازشو ، تک لنگه باز شو و یک و نیم لنگه باز شو در اندازه های مختلف قابل ساخت است.
  • اگر به درب لابی که به سمت بیرون باز می شوند نیاز دارید، باید درب لابی ضد سرقت خریداری کنید. درب فلزی یکی از انواع درب های ضد سرقت هستند.
  • درب لابی مورد نظر شما باید با طرح و نمای ساختمان مطابقت داشته باشد.
  • جنس درب لابی فلزی می تواند با چوب ترکیب شود و ترکیبی از هر دو باشد.

ویژگی های درب لابی ضد سرقت فلزی

درب های ضد سرقت، بیشتر از چوب و فلز ساخته می شوند. با این حال درب های فلزی ویژگی هایی دارند که آنها را از نمونه های چوبی متمایز می کنند. نشکن بودن درب ضد سرقت فلزی، یکی از ویژگی های بارز این درب ها است. همچنین، برای باز کردن درب ضد سرقت فلزی، تنها باید از کلید اصلی استفاده کنید. این درب ها طوری ساخته شده اند که می توانید انواع دوربین های الکترونیکی و چشمی را روی آنها نصب کنید. شما حتی می توان دوربین را به اینترنت وصل کرده و از این طریق، درب خود را کنترل کنید. ویژگی بسیار کاربردی این نوه از درب لابی فلزی، عایق بودن آن در برابر صوت و صدا است. این درب ها علاوه بر مقاومت بالا، معمولا طراحی بسیار متنوع و زیبایی دارند.

 

ویژگی های درب لابی ضد سرقت فلزی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟